Ankara Şefkat Hasta Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri

Başta Kahramanmaraş olmak üzere çoğu il ve ilçe de tecrübe sahibi bir firmayız. Şimdi de Ankara ve çevre iller de hizmet vermeye hazırız.

Veli Can Karaoğlan

Şefkat Hasta Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri firması olarak , önce Kahramanmaraş daha sonrasında Gaziantep de hizmetlerimiz bulunmaktadır. Kahramanmaraş merkezli depremden her kurumun etkilendiği gibi bizlerde hasta bakım olarak bu doğal afetten etkilendik. Tüm deneyim ve birikimlerimizle Ankara ve çevresinde hizmet vermek için çalışmalarımız başlamıştır. 

Hastalarımızın istek ve ihtiyaçlarına göre değişen hizmetlerimiz olmakla beraber , her zaman ve hali hazırda başlı başına hizmetlerimiz “- evde bakım , – Hastane refakat , -Stoma bakım , -Heyet rapor işlemleri vb. ” esnetilebilir hizmetlerimiz mevcuttur.

Site içerisinde bıraktığımız formlar ya da bizlere WhatsApp üzerinden ulaşabilir. Dilerseniz de bizlerle Telefon ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Şefkat Hasta Bakım ve Danışmanlık Hizmetleri olarak;

Hastaların yanında olmak ve sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine destek olmak amacıyla kurulmuş bir sağlık hizmetleri firmasıdır. Firmamız, hastaların benzersiz ihtiyaçlarını anlamak ve onların tedavilerine uygun çözümler sunmak için, uzman ve deneyimli bir ekibe sahiptir.

Hastalarımızın ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış bakım planları ve tedavi seçenekleri sunarak, onların iyileşme sürecine katkıda bulunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Gönderilen Formlarınıza en kısa sürede dönüş yapılmaktadır. Dilerseniz ihtiyaç halinde WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

× Bizimle iletişime geçin