Hizmetler

Evde Bakım Hizmeti

Evde bakım hizmetimiz, hastaların evlerinde kaliteli bir bakım alabilecekleri bir seçenek sunar. İlaç takibi, kişisel bakım, yemek hazırlama ve benzeri konularda uzmanlaşmış personelimiz, hastaların ihtiyaçlarını karşılamak için hazırdır.

 

Bakım Kordinasyonu

Bakım koordinasyonu hizmetimiz, hastaların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için hizmetlerimizin koordinasyonunu sağlar. Tıbbi randevular, ilaç takibi, evde bakım, hastane yatışı ve benzeri konularda destek veririz

Hastane Taburcu Hizmetleri

 Hastane taburcu hizmetimiz, hastaların hastaneden taburcu olduktan sonra evde bakım hizmetlerine kolayca erişmelerini sağlar. Hastaların ihtiyaçlarına göre kişisel bakım, ev temizliği ve yemek hazırlama hizmetleri sunarız. 

Hasta ve Yaşlılarla Deneyim

Yüksek Müşteri Memnuniyeti

Uzman Personel

Hizmet Çeşitlerimiz

Esnek hizmet talepleriniz ile birlikte bir çok hizmet çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Evde Bakım

Bu hizmetler, hasta bireylerin temizlik, banyo, giyinme, yeme-içme gibi ihtiyaçlarının karşılanması ile ilgili işlemleri kapsamaktadır.

Hastanede Hasta Bakım

Hasta refakatçi hizmeti, hasta bireylerin sağlık kurumlarında veya evlerinde ihtiyaç duydukları yardım ve desteği sağlamak üzere sunulan hizmettir.

Günlük , Aylık Uzatılabilir Refakatçi Hizmeti

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda günlük , aylık vb. esnetilebilir sürelerde refakatçi desteğimiz mevcuttur.

Hastane Heyet Raporu

Hasta ve yaşlılarımızın hastanede çeşitli sebeplerle aldıkları heyet raporlarında onlara eşlik edip rapor sonuçlanana kadar takip sürecidir.

Adres

Demet Evler Mahallesi - Profesör Doktor Turan Güven Caddesi - Demet Evler İş Merkezi Kuyumcular Sitesi 97/7
Demet Evler - Yeni Mahalle / Ankara

Çalışma Saatleri

7 / 24 Hizmetinizdeyiz

× Bizimle iletişime geçin